Przyjeżdżasz do Krakowa w celach biznesowych? A może szukasz apartamentu dla swoich pracowników? Oferujemy mieszkania usytuowane w stylowych kamienicach na terenie Starego Miasta, o wysokich standardach i w różnych wariantach cenowych.

Odpocznij po wytężonym dniu pracy i zmień otoczenie biurowców na piękną architekturę Starego Miasta. Apartamenty Tyzenhauz to w pełni wyposażone przestrzenie dopasowane do klienta biznesowego. Mieszkania posiadają stały dostęp do Internetu, przestrzeń do pracy i wypoczynku, kuchnię, prywatną łazienkę, a wybrane także miejsca parkingowe.

Apartamenty Tyzenhauz to przestrzenie dla osób ceniących wygodę oraz niezależność. Usytuowane w samym centrum miasta pozwalają w łatwy i szybki sposób dostać się do biznesowych i kulturalnych ośrodków na terenie Krakowa.

Potrzebujesz przestrzeni do spotkań biznesowych? Po poznaniu oczekiwań, dobierzemy dla Ciebie odpowiedni apartament, a także udostępnimy narzędzia biznesowe.

Profesjonalny i doświadczony personel odpowie na wszystkie pytania, pomoże przy organizacji transportu, miejsca do pracy, jak również zarekomenduje miejsca w okolicy.