Jeśli jesteś właścicielem wykończonego w wysokim standardzie i atrakcyjnie zlokalizowanego apartamentu, mamy dla Ciebie ofertę, która pozwoli Ci zarabiać na nieruchomości jeszcze więcej.

Współpraca z nami to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa. Możesz liczyć na zwrot z inwestycji na poziomie nawet 7% rocznie!

Tyzenhauz to obecnie 49 apartamentów w Krakowie i Zakopanem, w których możemy przyjąć jednocześnie nawet 243 gości. Działamy od 2012 roku i zarządzamy majątkiem wartym około 15 milionów złotych, współpracując z inwestorami z Polski, Niemiec, Francji i Wielkiej Brytanii. Dołącz do naszych zadowolonych Klientów!

Oferujemy minimum roczną umowę na zasadach wyłączności, miesięczny okres rozliczeniowy i elastyczne zasady współpracy na wybranych warunkach: procent od zysków, ryczałt lub stały najem. Niezależnie od opcji gwarantujemy najwyższy poziom zarządzania wynajmem i obsługi gości.

W ramach obsługi apartamentu pokrywamy koszty współpracy z serwisami rezerwacyjnymi (np. booking.com), profesjonalnych sesji zdjęciowych, promocji apartamentu, utrzymania recepcji, oprogramowania hotelowego, terminala płatniczego, a także personelu sprzątającego i środków czystości. Ubezpieczamy mieszkanie od ewentualnych zniszczeń dokonanych przez gości.

Dzięki współpracy z Tyzenhauz możesz liczyć na stałą opiekę nad apartamentem. Po każdej grupie gości sprawdzamy mieszkanie, a wszelkie naprawy i remonty są przeprowadzane na bieżąco. Apartament jest sprzątany w standardzie hotelowym i przygotowywany na przyjazd kolejnych gości. Współpracujemy z fachowcami i architektami. Możemy przygotować projekt aranżacji mieszkania i doradzić w kwestii przystosowania go do potrzeb najmu krótkoterminowego.
Zapraszamy do kontaktu.